GASLİNE MOBİLE GÜNCELLENDİ

Mobil GÜNCELLEMELERİ İZLE

Gasline Mobile yeni ara yüzü ile artık projelerinizin onaylandı, reddedildi bilgilerini akıllı telefonunuza göndereceğimiz bildirimler ile anlık takip edebileceksiniz.

Projelerinizin, cihaz bildirim formlarınızın onay ret durumunu ve ret sebeplerini takip edebileceksiniz

Projelerinizi ve cihaz bildirim formlarınızı görüntüleyebileceksiniz. 

MOBİL CİHAZ BİLDİRİM FORMU

Yeni çeviricimiz ile (ABONE-BİNA SORGU) eski tesisat numarası, bağlantı nesnesi ya da tüketim noktasını yazıp sorgulama yaptığınız anda o binadaki tüm tüketim noktaları daire bilgileri ve adres bilgilerine tek seferde ulaşılabilmektedir.

MOBİL CİHAZ Abone-BİNA SORGU 

Projeler için eklediğiniz ek evrakları artık mobil uygulama üzerindeki “DOSYA EKLE” aracı ile anında ekleyebileceksiniz. 

Alttaki “Proje Arama” kısmından abone adı ya da bağlantı nesnesi ile tüm projeler içerisinde arama yapabilir ve proje ile birlikte bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Alttaki “Proje Arama” kısmından abone adı ya da bağlantı nesnesi ile tüm projeler içerisinde arama yapabilir ve proje ile birlikte bilgilerine ulaşabilirsiniz.DİJİTAL İMZA

Geçiş yaptığımız Yeni İmzalama sistemiyle imzanın geçerliliği, tarihten bağımsız anlık olarak sorgulanmaktadır ve zaman damgası ile bu durum kayıt altına alınarak garantilenmektedir.  Bu yapılan işlemlerle imza standartlarındaki değişimler anlık olarak sisteme dahil olmakta ve kullanıcılarımız etkilenmeden dünya standartlarında imza atmaya devam edecektir.


PROGRAM KİLİDİ (DONGLE) KALKTI

Program kilidi olmadan projenizi çizebilir, tüm sorgulamaları yapabilir, sigorta kesebilir ve proje gönderebilirsiniz. Yanınızda sadece imzanızı taşıyarak istediğiniz yerde proje çizebilir ve gönderebilirsiniz. Çok yakında imzayı da taşımanıza gerek kalmayacak. Yapacağımız güncelleme ile, Operatörlerinizden alacağınız Mobil İmza ile telefonla imzalama yaparak hiçbir ek bağlantı aparatına ihtiyaç duymadan projelerinizi hazırlayıp gönderebileceksiniz.

 DUNGLESIZ KULLANIM 

SİGORTA ARAYÜZÜ YENİLENDİ

Sigorta ara yüzü yenilendi. Artık çok daireli yerlerde sigortayı kesmek saniyelerinizi alacak. Tek bir seferde tüm dairelerin sigortasını kesebileceksiniz.

YENİ SİGORTA ARAYÜZÜ

ABONE SORGUSU VE DİĞER YENİLİKLER

Gasline 3D programımızda proje bilgilerine girerek yaptığımız bina sorgusunu, artık o alana eski tesisat numarası ya da bağlantı nesnesi yazarak ta yapabilirsiniz. Sayacın özelliklerinden yaptığımız abone sorgusunu TÜKETİM NOKTASI alanına sadece daire numarasını yazarak (ÖR// 1) yapabilirsiniz. Artık Tüketim noktasını yazmak zorunda değilsiniz.

Gasline 3D programımızda kolon çizerken koyduğumuz tüketim vanalarına, otomatik daire numarası ataması ile kolon çizimlerinde zaman kazanacaksınız.

 Tüketim Vanaları Otomatik değer 

Gasline İndustry programımız ile sanayi (endüstriyel) doğalgaz projelerinizi dijital olarak gönderebilirsiniz. 3. Havalimanı projeleri programımızla çizilip onaylandı. Tüm sanayi projelerinizi çizip gönderebileceğiniz bu programa ücretsiz sahip olmak ve eğitimini almak için destek hattımızla görüşebilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen standımızı ziyaret ediniz.

 Gasline ındustry Bütün bir proje yapımı

Web sayfamızda sol taraftaki menüde bulunan “BİNA / ABONE SORGU” alanı güncellenmiştir. Bu sekmeye tıkladığınızda açılan sayfadaki kutucuğa ister bağlantı nesnesi, ister eski tesisat numarası isterseniz de tüketim noktası yazarak, o binadaki tüm birimlerin bilgilerine ve adresine kadar tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 WEB bina/abone sorgu