EĞİTİM VİDEOLARI

AUTOCADDEN GELEN MİMARİYİ GASLİNE MİMARİYE ÇEVİRME

Büyük mimarilerden korkmanıza gerek yok. Ölçü alıp tek tek nasıl çizeceğim diye düşünmeyin. Autocad ortamında elinizde bulunan mimariyi GasLine 3D programımızda KLAVUZ olarak alıp, karşınızdaki ölçülü klavuz üstünden geçerek hızlıca mimarinizi oluşturabilirsiniz.

BORUYA SAĞ TIK İLE CİHAZ EKLEME

Cihaz eklemek için yukarıdan cihazı seçmek yerine mouse ile sağ tık CİHAZ EKLE veya sağ tık İNİŞ+CİHAZ EKLE diyerek en çok kullanılan cihazları buradan zaman kaybetmeden ekleyebilirsiniz.

İGDAŞ BİNA VE ABONE SORGUDAKİ KOLAYLIKLAR, SÖZLEŞME TARİHLERİNİN OTOMATİK DOLDURULMASI

İstanbul'da projede bina bilgilerini sorgulamak için Bağlantı nesnesi ile sorgulamanın yanında tüketim noktası ya da eski tesisat numarası ile de bina sorgulama yapılabilmektedir. Ayrıca sayacın özelliklerinde tüketim noktası yazarak sorgulama yapmak yerine sadece daire numarasını (ÖR// 1) yazarak ta abone sorgulama yapılabilmektedir. Bunun yanında Sözleşme başlama ve bitiş tarihleri de artık otomatik doldurulmaktadır.

DAİRE İÇİ TESİSATA KOLON EKLEME, VAR OLAN KOLONU SİLME, BRANŞMAN KOYUNCA OTOMATİK SAYAÇ GELMESİ  


Daire içi tesisat çizili iken daire içini silmeden projeye kolon tesisatı eklenebilmektedir. Kolon + Daire İçi tesisatı olan bir projede kolonu silip sadece daire içi tesisatı kullanabilirsiniz. Ayrıca Branşmanı ekleyince sayaç otomatik olarak branşman ucunda gelmektedir. Size hız kazandırmaya devam ediyoruz.  

KLAVYEDEN ÇİZİM İÇİN KISAYOL TUŞLARIMIZ


Klavyeden çizim yapmayı sevenler için komutlara tanımladığımız KISAYOL tuşlarımız ile daha hızlı çizim yapabilirsiniz.


MALZEME LİSTESİ ALMA 


Projeyi tasarlayıp malzeme listesi çıkararak maliyetinizi hızlıca hesaplayabilir, ustanıza malzeme listesini hızlıca sağlayabilirsiniz. 

MİMARİ AYNALAMA, TAŞIMA, ÇEVİRME, TESİSAT AYNALAMA VE TAŞIMA  

Mimari ve tesisatta aynalama ve taşıma işlemleri ile hızınıza hız katıyoruz. Mimari çevirme özelliği ile de aldığınız röleveye göre mimariyi çevirip tesisatı yerleştirmenize olanak sağlıyoruz.  

PROJE GÖNDERİM ADIMLARI KISALDI  


Proje gönderiminde size hız katmak için bazı adımları kısalttık. Gönderimdeki Gasline şifre girişini kaldırarak hız kazandırdık.  

BİR KATTA ÇİZİLİ KOLONU TEK TUŞLA TÜM KATLARA UYGULAMA TÜKETİM VANALARINI TEK TUŞLA EKLEME, DAİRE NUMARALARINI TEK YERDEN TANIMLAYABİLME


Kolon tesisatınızı zaman kaybetmeden çizip tüketim vanası tanımlamalarını en sona bırakabilirsiniz. Tüketim vanalarının tamamını tek tıkla oluşturabilir, Daire numaralarını, katları gezmeden vanalara tıklamadan tek yerden tanımlayabilirsiniz.  

YENİLENEN SİGORTADA ÇOK DAİRELİ PROJELERDE MALİYET AVANTAJI, SİLİNEN POLİÇENİN TEK TUŞLA YÜKLENMESİ  

Çok daireli projelerinizde yeni sigorta sistemimiz ile daha uygun fiyata poliçelerinizi oluşturabilirsiniz. Yenilenen Sigorta arayüzümüzde tüm sigorta şirketlerinin tekliflerini tek sayfada görerek hangisi sizin için cazip ise onu seçebilir, ve tek tıkla sigortanızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca yanlışlıkla ya da bilerek sildiğiniz poliçelerinizi KONTROLLÜ POLİÇE EKLE tuşuyla tek seferde yeniden kaydedebilirsiniz.  

KAZAN DAİRESİ TESİSATI ÇİZİMİ

Kazan Dairesi tesisatlarınızı hızlı ve kolay çizebilmeniz için eğitim videomuzu inceleyebilirsiniz. 

TİCARİ DÜKKAN TESİSATI ÇİZİMİ

Ticari dükkan tesisatlarınızı hızlı ve kolay çizebilmeniz için eğitim videomuzu inceleyebilirsiniz.